Hobby
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hobby

despre tot ce vreti
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Moon_Angel

Moon_Angel


feminin
Numarul mesajelor : 53
Varsta : 31
Data de inscriere : 27/05/2007

Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha? Empty
MesajSubiect: Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha?   Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 9:16 am

Intrebarea este:Pe Kagome sau pe Kikyo?
Sitim ca Inu le iubeste pe amanandoua,dar....pe care o iubeste mai mult?
Vreau sa vad parerile voastre si cu argumente solide va rog Razz

parerea mea:Eu cred ca ar alege-o pe Kagome...pt ca ea este mereu alaturi de el si il iubeste fff mult Razz ...si in plus Kikyo e moarta...fara suparare,dar ce sanse are sa fie cu Inuyasha!?
Sus In jos
http://naruto.talk-forums.com/index.htm
White_Queen

White_Queen


feminin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 31
Localisation : curiousity killed the cat, remember that!
Data de inscriere : 27/05/2007

Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha?   Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 10:09 am

mda...parerea mea este ca tot pe kagome ar alege-o...kikyo practic nu mai exista...ce iubeste el este amintirea ei...actuala kikyo este doar lut,ramasitele ei shi fostul ei suflet impreunate ku alte suflete ale altor morti...
ku kagome sunt posibile sanse ... se iubesc reciproc si...dak nu ma insel inuyasha s-a shi enervat pe kikyo cand aceasta i-a marturisit lui inuyasha k avea de gand sa o omoare pe kagome intr-un episod..numai stiu care... Very Happy concluzia ramane aceeasi...ku kagome are sanse... Razz
Sus In jos
demon killer

demon killer


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 27/05/2007

Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha?   Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 12:59 pm

Si eu cred la fel.Kagome e cel care l-a schimbat mai mult pe Inuyasha.mie chiar nu-mi place de Kikyo!Cand sunt lucrurile mai frumoase intre Kagome si Inuyasha trebuie sa apara Kikyo si sa strice totul.A vrut sa-l omoare pe Inu,apoi pretinde ca el trebuie sa se gandeasca la ea si sa nu o uite...
Deci raspunsul meu final e Kagome. SmileSmile
Sus In jos
Lord Sesshomaru

Lord Sesshomaru


masculin
Numarul mesajelor : 35
Localisation : unknow
Emploi : unknow
Loisirs : unknow
Data de inscriere : 28/05/2007

Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha?   Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha? Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 1:14 pm

cred ca inuyasha ar alegeo pe kagome...kagome a fost intodeauna alaturi de el in situati dificile..pe cand kikyo rataceste prin lume
Sus In jos
http://www.orange.ro
Continut sponsorizat





Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha?   Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha? Icon_minitime

Sus In jos
 
Pe cine credeti ca ar alege Inuyasha?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Inuyasha sau Sesshomaru?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hobby :: Anime :: Inuyasha-
Mergi direct la: