Hobby
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hobby

despre tot ce vreti
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Kagome sau Kikyo ?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
White_Queen

White_Queen


feminin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 31
Localisation : curiousity killed the cat, remember that!
Data de inscriere : 27/05/2007

Kagome sau Kikyo ? Empty
MesajSubiect: Kagome sau Kikyo ?   Kagome sau Kikyo ? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 10:04 am

well... aici trebuie sa alegem intre cele doua...insa trebuie sa argumentati shi fara jigniri..

o aleg pe Kagome deoarece este mai dragutza,ii place sa ajute shi se implica,atunci cand e vorba de inuyasha shi prietenii ei...deseori este geloasa pe kikyo atunci cand inuyasha se intalneste ku aceasta...
este puternica..are un suflet mare ..il iubste pe inuyasha sincer,shi ar vrea sa fie cu el,atunci cand va fi posibil...
imi place shi kikyo ...aspectul ei.. tongue shi atunci knd ii ajuta pe cei bolnavi... Very Happy
Sus In jos
demon killer

demon killer


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 27/05/2007

Kagome sau Kikyo ? Empty
MesajSubiect: Re: Kagome sau Kikyo ?   Kagome sau Kikyo ? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 1:21 pm

Kagome total....Ea nu ar face rau nimanui si isi ofera ajutorul cand e nevoie de el.E draguta si asa cum a zis si ea,nu cred ca ar fi corect sa se spuna ca e reincarnarea lui Kikyo...chiar daca seamana cu ea...
Sus In jos
Moon_Angel

Moon_Angel


feminin
Numarul mesajelor : 53
Varsta : 31
Data de inscriere : 27/05/2007

Kagome sau Kikyo ? Empty
MesajSubiect: Re: Kagome sau Kikyo ?   Kagome sau Kikyo ? Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 6:40 am

Sunt total deacord cu voi!Si eu o prefer pe Kagome in locul lui Kikyo...char daca Kikyo e mai frumoasa.Char daca multi spun ca Kagome si Kikyo seamana ....mie nu mi se pare flower ...Kagome e deosebita si unica in felul ei...stie sa se disteze,dar si sa fie serioasa(cu Inuyasha Smile )
Sus In jos
http://naruto.talk-forums.com/index.htm
Lord Sesshomaru

Lord Sesshomaru


masculin
Numarul mesajelor : 35
Localisation : unknow
Emploi : unknow
Loisirs : unknow
Data de inscriere : 28/05/2007

Kagome sau Kikyo ? Empty
MesajSubiect: Re: Kagome sau Kikyo ?   Kagome sau Kikyo ? Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 1:11 pm

as alege-o pe kagome..pe kikyo nu prea o "sustin" deoarece acesta chinuie sufletele mortilor hranindu-se cu ele...prima data cand ma avazut-o in anime mi-a placut, dar cand s-a reintors din morti si a facut niste gesturi neinteles a inceput sa-mi displaca
Sus In jos
http://www.orange.ro
Continut sponsorizat





Kagome sau Kikyo ? Empty
MesajSubiect: Re: Kagome sau Kikyo ?   Kagome sau Kikyo ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Kagome sau Kikyo ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hobby :: Anime :: Inuyasha-
Mergi direct la: