Hobby
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hobby

despre tot ce vreti
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Moon_Angel

Moon_Angel


feminin
Numarul mesajelor : 53
Varsta : 31
Data de inscriere : 27/05/2007

Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire? Empty
MesajSubiect: Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire?   Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 12:04 pm

Eu una as prefera sa merg cu Sesshomaru...ar fi asa suuper...nu mi-ar place sa merg cu Inu...adica inchipuitiva doar ce maniere ar putea avea la masa....m-as face de ras daca as merge la resturant cu el Laughing
Sus In jos
http://naruto.talk-forums.com/index.htm
demon killer

demon killer


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 27/05/2007

Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire?   Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 1:03 pm

Eu as merge cu Inuyasha.Da....e adevarat in legatura cu manierele,insa nu as merge cu el la restaurant Wink
Cred ca am merge la un film ceva ca sa-i vad fata cand o sa se uite la film Very Happy si poate dupa prin parc...sau daca am fi in Tokyo as merge cu el la Tokyo Tower!
Cred ca ar fi chiar amuzant!
Sus In jos
White_Queen

White_Queen


feminin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 31
Localisation : curiousity killed the cat, remember that!
Data de inscriere : 27/05/2007

Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire?   Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire? Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 7:11 am

hm..as merge ku Bankotsu... ^_^ mi se pare mai dragut decat amandoi...coditza lui dragutza este mai...sweet decat urechiusele lui inuyasha.. (sau poate nu....) dar tot e mai dragut..shi la aspect shi la comportament... Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire?   Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cu ce baiat/fata ai merge la intalnire?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hobby :: Anime :: Inuyasha-
Mergi direct la: