Hobby
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hobby

despre tot ce vreti
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce parere aveti despre acest anime?

In jos 
+2
vyoletasky
symona
6 participanți
AutorMesaj
symona

symona


feminin
Numarul mesajelor : 18
Varsta : 32
Localisation : Ploiesti
Data de inscriere : 01/04/2007

Ce parere aveti despre acest anime? Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti despre acest anime?   Ce parere aveti despre acest anime? Icon_minitimeMar Apr 10, 2007 1:31 pm

Pot sa spun ca pana sa vad acest anime nu eram de acord cu astfel de relatii.
Dar acum sunt neutra.In concluzie m-a schimbat.Este un anime interesant.Iar personajele sunt foarte dragute. Very Happy Very Happy
Sus In jos
vyoletasky
Admin
vyoletasky


feminin
Numarul mesajelor : 37
Varsta : 31
Localisation : ploiesti
Data de inscriere : 01/04/2007

Ce parere aveti despre acest anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre acest anime?   Ce parere aveti despre acest anime? Icon_minitimeJoi Apr 12, 2007 2:14 pm

Ce pot sa spun: e un anime super,foarte interesant,despre viata.
Trebuie sa recunosc ca inainte nu imi placea sa aud despre reletii intre acelasi sex dar acum nu am nicio problema.Cel mai mult imi place caracterul personajelor,mai ales cel al lui Yuki,un caracter foarte puternic.Si imi plac si personajele Embarassed
Sus In jos
https://desene-314.editboard.com
White_Queen

White_Queen


feminin
Numarul mesajelor : 42
Varsta : 31
Localisation : curiousity killed the cat, remember that!
Data de inscriere : 27/05/2007

Ce parere aveti despre acest anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre acest anime?   Ce parere aveti despre acest anime? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 10:12 am

well..chiar imi place acest anime..este mai deosebit de celalate..mai..deocheat.. Razz povestea unor doi baieti ce se iubesc..mi se pare o idee interesanta...coloana sonora nu e cine stie ce...dar amuzamentul este chiar dezvoltat...marfa anime Razz
Sus In jos
daisuki_dark

daisuki_dark


feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 33
Data de inscriere : 27/05/2007

Ce parere aveti despre acest anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre acest anime?   Ce parere aveti despre acest anime? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 11:21 am

mi-a placut chiar dak este vorba despre dragoste boy-boy Embarassed si acum nu am nimic impotriva celor care sunt asa.
unele faze sunt super funny lol! dar sunt si unele care te intristeaza Sad .iar personajul meu preferat este hiroshi nakano....e cel mai tare chitarist I love you
Sus In jos
demon killer

demon killer


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 27/05/2007

Ce parere aveti despre acest anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre acest anime?   Ce parere aveti despre acest anime? Icon_minitimeDum Mai 27, 2007 12:41 pm

Gravitatie...ce as putea spune despre acest anime?Sunt chiar multe!In primul rand imi place foarte mult.Personajele sunt super,cu personalitatile lor atat de diferite...
Faptul ca e un shonen-ai chiar nu ma deranjeaza,si nu am si nici nu am avut ceva impotriva relatiei gen Yuki&Shuichi.
A fost primul shonen-ai pe care l-am vazut si am avut o parere buna despre el...si oricum acum imi plac mult animeurile de acest gen... Wink[/img]
Sus In jos
Lord Sesshomaru

Lord Sesshomaru


masculin
Numarul mesajelor : 35
Localisation : unknow
Emploi : unknow
Loisirs : unknow
Data de inscriere : 28/05/2007

Ce parere aveti despre acest anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre acest anime?   Ce parere aveti despre acest anime? Icon_minitimeLun Mai 28, 2007 1:18 pm

nu prea am o parere despre aceste seriale ca sunt gay dupa parerea mea "pateaza" reputatia anim impreuna cu hentai
Sus In jos
http://www.orange.ro
Continut sponsorizat





Ce parere aveti despre acest anime? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre acest anime?   Ce parere aveti despre acest anime? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce parere aveti despre acest anime?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre Lina?
» Despre masini
» Motociclete,despre orice
» Pareri despre personaje.
» Top 5 anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Hobby :: Anime :: Gravitation-
Mergi direct la: